Menu
Your Cart

Hakkımızda


Sürdürülebilir ve istikrarlı büyüme...

Vizyonumuz

Sektördeki en iyi ve en güvenilir Kurumsal şirket olmak, geniş bir müşteri tabanına hizmet vermek, piyasa eğilimleri ve müşteri taleplerine göre hareket etmek, yasalar ve etik kurallar çerçevesinde en üst düzeyde rekabet etmek, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve çağın gerektirdiği teknolojiyi takip edip uygulamaktır.
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir ticari taşıma araçları üst yapı ekipmanları üreticisi olmak. Müşterilerimize kalitenin tesadüf olmadığını sunduğumuz hizmetle ispatladık ve yeniliklerimizle ispatlamaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Neksan Karoser olarak, iş alanlarında önemli yatırımlar yapan, uluslararası ve lider bir ticari taşıma araçları üst yapı ekipmanları üreten ve pazarlayan şirketi olarak tanınacağız. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız.
Ticari taşıma araçları aksesuarları üretimi sektörü dışında finansal potansiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vadeden işlere de yatırım yapacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin isteğine itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.
Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.
Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Değerlerimiz

Varlılığımızın ve karlılığımızın temeli olan ve her zaman en iyi, en düşük maliyetle hizmet vermeye çalıştığımız müşterilerimiz ve görevlerinin gerektirdiği yetkilerle donanmış, sorumluluklarının bilincinde, Şirket Değerler’i geleceğe taşıyacak, yeni projelere imza atmak için kendilerini sürekli geliştiren ve takım ruhu ile çalışan personelimiz, en değerli kaynaklarımızdır.
Çalışanlarımız: Gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak "Takım Çalışması"nı gerçekleştirmek prensibimizdir.
Ürün ve Hizmetlerimiz: Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır.
Kazancımız: Ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.
Saygılarımızla…


NEKSAN Karoser Ekipmanları Ltd.Şti.