Sıkça Sorulan Sorular / Yardım


Ürünlerinizi teslim alırken dikkat etmeniz gerekenler
• Sitemizden satın aldığınız ürünler taşıma sırasında hasar görmeyecek şekilde paketlenmiştir. Paketlerinizi kargo görevlisinin yanında açarak, ürünlerinizin tam, eksiksiz, hasarsız olduğunu görünüz.
• Kargo paketinde siparişinizin faturası bulunmaktadır. Bunların size ait ve tam olduğunu kontrol ediniz. Ürünler ilgili iade/değişim için faturaların mutlak surette gösterilmesi gerekmektedir.

Siparişim hasarlı/bozuk geldi. Ne yapmalıyım?
• Kargo görevlisinin yanında açtığınız ve hasarlı/bozuk olduğunu tespit ettiğiniz ürünler ile ilgili olarak bir tutanak hazırlayarak kargo görevlisine imzalatınız.
• Paketi teslim almak istemezseniz kargo görevlisine iade ediniz. Hasarlı/bozuk ürünleri iade etmek için bu tutanağı ürün ile birlikte göndermeyi unutmayınız.

Siparişimdeki ürünü/ürünleri iade etmek istiyorum?
İade koşulları:
• Sitemizden satın aldığınız iade etmek istediğini ürünün, kullanılmamış, bozulmamış ve tekrar satılabilir olması gerekir.
• Orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte ürünle birlikte gelen tüm döküman ve tüm aksesuarların eksiksiz ve hasarsız olarak iadesi gerekir.
• Orijinal kutu veya ambalajı üzerine bant, yazı, etiket yapıştırılmamış olması gerekmektedir.
• Teslim aldığınız tarihten itibaren en fazla 7 gün içinde iade işlemi yapılabilir.
• Neksankaroser.com tarafından gönderilmiş orijinal faturanın tüm kopyalarının alt bölümünde bulunan alanların eksiksiz doldurulup imzalanması ve iade ettiğiniz ürün ile birlikte göndermeniz gerekir.
• Neksankaroser.com faturası bir kuruma kesilmiş ise o kurum tarafından İADE FATURASI düzenlenmesi gerekmektedir.
• İade etmek istediğiniz ürünü yukarıdaki evrak ve gerekliliklerle birlikte kargo ile gönderebilirsiniz.
• İade işlemleri 3 iş günü içinde sonuçlandırılmaktadır. İade kabul edildiği takdirde para iadeleri, ödemenizi kredi kartı ile yaptıysanız kredi kartınıza, Havale/EFT ile yaptıysanız banka hesabınıza yapılacaktır. Kredi kartına iadeleri 3 hafta içerisinde, havale/eft ile iadeleri 1 hafta içerisinde neticelenmektedir.

Siparişimdeki ürün/ürünler eksik/fazla/yanlış !
• Sitemizdeki iletişim bölümünden sipariş numaranız ile birlikte bilgilendirme mesajı yazınız. Müşteri Temsilciniz en kısa zamanda sizinle irtibata geçecek ve siparişiniz kontrol edilerek gerekli düzeltme yapılacaktır.

Sipariş faturamdaki bilgiler eksik/yanlış !
• Sitemizdeki iletişim bölümünden sipariş numaranız ile birlikte bilgilendirme mesajı yazınız. Müşteri Temsilciniz en kısa zamanda sizinle irtibata geçecek ve siparişiniz kontrol edilerek gerekli düzeltme yapılacaktır.

Siparişimdeki ürün/ürünler ne kadar zamanda ulaşır?
• Stoktaki ürünleriniz Ankara içinde 1-2 iş gününde, diğer şehirlerimize 1-4 iş gününde ulaşacaktır. Bu süre kargo firmalarının çalışma yoğunluğuna bağlıdır.


Ödemeyi havale/EFT ile yaptım? İşleme hemen alınır mı?
• Eğer sipariş ödeme bilgilerindeki isim ile havale/eft bilgisi aynı ise satış temsilciniz siparişinizin işlemlerini tamamlayacaktır.
• Havale/EFT farklı bir isimle gerçekleştirildi ise iletişim formu ile sipariş numarınızı bildirdiğiniz takdirde işleminiz tamamlanacaktır.

Banka Hesap BilgilerimizGizlilik Koşulları
neksankaroser.com, kampanya ve avantaj, sipariş ve ürün bildirimlerini, üyelerine bilgi amaçlı gönderebilir. Bu bilgilendirmeleri üyelerimiz ve müşterilerimiz istedikleri takdirde almamak hakkına sahiptir.
Neksankaroser.com üye ve müşteri bilgilerini, üyelerinin ve müşterilerinin rızası olmaksızın 3. şahıslarla paylaşmamayı taahhüd eder.
Neksankaroser.com üye ve müşteri bilgilerini, güncel teknolojik güvenlik sistemlerini kullanarak korumayı taahhüd eder.
İndirim ve kampanyalardan e-posta ve SMS ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri onay formunu kabul ediyorum.

NeksanKaroser.com'u takip edin

 

İletişim


FABRİKA

Adres      : Özel Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No:11 NEVŞEHİR
Telefon   : +90 384 242 90 26-27
Faks        : +90 384 242 90 28
GSM        : 0533 603 78 64
E-posta     : info@neksankaroser.com
 
ÇORUM ŞUBE

Adres      : Küçük sanayi sitesi 89. Sokak No:8 ÇORUM
Telefon   : 0364 234 44 84
Faks        : 0364 234 44 84
E-posta   : corum@neksankaroser.com
 
 
 
 
 

PAZARLAMA İLETİLERİ ONAY FORMU
Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde (“Neksan Karoser”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafınıza www.neksankaroser.com web sitesinde sunulan ürünlere ilişkin telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderimini kabul etmektesiniz. Neksan Karoser'den gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz olarak çıkabilirsiniz.


Satın Alma Yöntemi

E-Posta :

Şifre :
Adınız ve Soyadınız
E-posta

Siparişinizle ilgili sözleşmeler, durum güncellemeleri ve kargo takip bilgileri bu email adresine gönderilecektir.
Şifreniz
Şifreniz Tekrar
Telefon
Anlaşmalı Kargonuz Varsa Yazınız
Kargo Teslim Adresi
KVKK (Kişisel verilerin Korunması Kanunu) kapsamında verilerimin işlenmesine izin veriyorum
Adınız ve Soyadınız
E-posta

Siparişinizle ilgili sözleşmeler, durum güncellemeleri ve kargo takip bilgileri bu email adresine gönderilecektir.
Telefon
Kargo Teslim Adresi
KVKK (Kişisel verilerin Korunması Kanunu) kapsamında verilerimin işlenmesine izin veriyorum

onay şifrenizi girin

Onay Kodunuz Sms ya da E-posta adresinizdeki gelen kutusuna ya da önemsiz klasörüne düşmüş olabilir.